Je bent nog niet ingelogd
CalDigit USB-C SOHO Dock
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De CalDigit USB-C SOHO Dock is een uitgebreide dockingstation voor professionals die een betrouwbare verbinding zoeken. Dit station biedt USB Power Delivery tot 100 Watt voor snelle stroomtoevoer van uw laptop. Met ondersteuning voor zowel USB-A als USB-C aansluitingen beschikt u over voldoende connectiviteit voor diverse apparaten. De geïntegreerde kaartlezers voor MicroSD en SD-kaarten maken het ideaal voor creatieve professionals die regelmatig met fotokaarten werken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CalDigit |
| Cardreader | MicroSD, SD |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 4712010090211 |
| Vendorcode | RSH-6396 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CalDigit |
| Aansluiting | DisplayPort, HDMI, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Cardreader | MicroSD, SD |
| USB-A | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Hoogte | 19 mm |
| Breedte | 93 mm |
| Diepte | 64.3 mm |
| Gewicht | 90 gram |
| Kleur Product | Zilver |
| EAN | 4712010090211 |
| Vendorcode | RSH-6396 |
| Artikelnr | 134225 |
| Merk | CalDigit |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯