Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D USB 3.0 Dual Display 4K60Hz Docking Station
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De CLUB3D USB 3.0 Dual Display 4K60Hz Docking Station is een veelzijdige verbindingsoplossing voor laptops. Met USB 3.0-connectiviteit en USB-A-poorten biedt dit dockingstation uitgebreide uitbreidingsmogelijkheden. Het ondersteunt dual display-configuraties in 4K-resolutie bij 60Hz, ideaal voor professionals die meer werkruimte nodig hebben. Het apparaat van CLUB3D combineert productiviteit met gemak, perfect voor kantoor- en thuiswerkgebruikers die hun laptop willen uitbreiden met meerdere schermen en randapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Club 3D |
| USB-A | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
| EAN | 8719214470777 |
| Vendorcode | CSV-1460 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VGA | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3,5 mm jack | ✓︎ |
| Displayport | ✓︎ |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB-A | ✓︎ |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aansluiting | USB-B |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | FCC, CE, RoHS, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Lenovo Dell Acer Asus. MSI. Toshiba Apple HP Razer |
| Kleur Product | Zwart |
| USB kabel lengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 5 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Gewicht | 395 gram |
| Hoogte | 195 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, USB, USB Type-C |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Oplaadfunctie | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Docking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 5120 x 2880 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht van plastic verpakking | 5 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214470777 |
| Vendorcode | CSV-1460 |
| Artikelnr | 1712701 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯