Gembird NBS-1F15-04 notebookstandaard Zwart 38,1 cm (15")
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Gembird NBS-1F15-04 notebookstandaard is een praktische oplossing voor het koelen van laptops tot 15 inch. Met zijn luchtkoeling en 120 mm ventilator biedt het een effectieve manier om de laptop koel te houden. Het zwarte design past mooi bij de meeste laptops. Deze standaard is een handige accessoire voor gebruikers die hun laptop efficiënt willen koelen tijdens langdurig gebruik.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Type koelingLuchtkoeling
Maximaal formaat15 inch
Fan Diameter120 mm
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsJanuari 2020
EAN8716309110167
VendorcodeNBS-1F15-04
Garantie24 maanden
Toon meer
7,
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Kleur Product Zwart
Materiaal ABS kunststof
Maximale notebook-schermgrootte compatibiliteit 38,1 cm (15")
Type product Laptopstandaard
Energie
Ingangsspanning 5 V
Nominale netspanning 0,4 A
Ergonomie
In hoogte verstelbaar✓︎
Maximaal formaat 15 inch
Verbeterd kabelbeheer✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 250 mm
Diepte 330 mm
Gewicht 320 g
Hoogte 50 mm
Hoogte (voorzijde) 5 cm
Kenmerken
Warmtebestendig✓︎
Minimale systeemeisen
USB✓︎
Overige specificaties
Verbinding met pc✓︎
Verstelbaar✓︎
Prestatie
Fan Diameter 120 mm
Technische details
Aantal Ventilatoren 1 x
Non-slip surface✓︎
Product informatie
EAN8716309110167
VendorcodeNBS-1F15-04
Artikelnr1093852
MerkGembird
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJanuari 2020
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
GENESIS NHG-1411 Oxid 550 17.3" Laptop cooling pad
9x
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x
Conceptronic Thana 02B 17" Zwart notebook cooling pad
2x