LC-Power LC-NB-PRO-120 netvoeding & inverter Binnen 120 W Zwart
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
Hoofdafbeelding 0
De LC-Power LC-NB-PRO-120 is een universele 120W netvoeding en inverter in een compacte zwarte behuizing. Met een maximaal vermogen van 120 Watt en een uitgangsspanning van 20V is deze voeding geschikt voor een breed scala aan laptop- en andere elektronische apparaten. De LC-NB-PRO-120 biedt een eenvoudige en betrouwbare oplossing voor uw mobiele stroomvoorziening.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Geschikt voorUniverseel
Vermogen (max)120 Watt
Stroom (max)6.48 A
Output spanning20 v
Kleur ProductZwart
Verkrijgbaar sindsOktober 2021
EAN4260070128882
VendorcodeLC-NB-PRO-120
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificering CE
Design
Geschikt voor Universeel
Kleur Product Zwart
Materiaal behuizing Kunststof
Energie
Vermogen (max) 120 Watt
Efficientie 89 procent
Frequentie 50-60 Hz
Input spanning 110-240 V
Stroom (max) 6.48 A
Output spanning 20 v
Stroomspanning bescherming Overstroom, Overspanning, Oververhitting, Overbelasting, Kortsluiting
Gewicht en omvang
Breedte 170 mm
Lengte 65 mm
Gewicht 641 g
Hoogte 40 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC
Invoerapparaat
Bedoeld voor Notebook
Kenmerken
Snoerlengte 1,2 m
Prestatie
Power huidig type AC-naar-DC
Soort voeding Binnen
Verwijderbare power connectors✓︎
Product informatie
EAN4260070128882
VendorcodeLC-NB-PRO-120
Artikelnr1024811
MerkLC Power
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2021
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
Xilence XM012
1x
Xilence XM012
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
LogiLink PA0215 universele notebook oplader
8x
. Levertijd:
Meer productinformatie
8x
Inter-Tech Universele DC Adapter 120W voor Mini PCs en Laptops
10x
Inter-Tech Sinan UB-90HB Universeel 90W Zwart netvoeding & inverter