Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic LBA03 hoofdtelefoon/headset
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
De Conceptronic LBA03 is een zwarte hoofdtelefoon/headset vervaardigd uit kunststof. Dit model biedt een praktische oplossing voor audio-behoeften op uw laptop en andere apparaten. Met zijn compacte kunststofconstructie is het apparaat ontworpen voor dagelijks gebruik. De LBA03 combineert functionaliteit met een modern zwart ontwerp, wat het geschikt maakt voor zowel professionele als persoonlijke toepassingen. Dit headset-model integreert goed in uw digitale werkruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 4015867243305 |
| Vendorcode | LBA03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Type product | Vergrendelingsadapter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 42,5 mm |
| Diepte | 20,2 mm |
| Gewicht | 2 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 2.50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8301409000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867243305 |
| Vendorcode | LBA03 |
| Artikelnr | 1166838 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten