Je bent nog niet ingelogd
Kensington MicroSaver 2.0 Zwart, Roestvrijstaal
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington MicroSaver 2.0 in zwart met roestvrijstalen afwerking biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop. Met een kabellengte van 2 meter bent u flexibel in uw werkplek. Dit stevige slot voorkomt ongeautoriseerde verplaatsing van uw apparaat en is geschikt voor diverse laptopmodellen. Het compacte ontwerp maakt het ideaal voor onderweg, terwijl de robuuste constructie duurzaamheid garandeert. Perfect voor kantoor, bibliotheek of hotelkamer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 85896644323 |
| Vendorcode | K64432WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 180 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Type beveiligingssleufanker | Standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ultra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896644323 |
| Vendorcode | K64432WW |
| Artikelnr | 184132 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
