Je bent nog niet ingelogd
Kensington N17 Keyed Laptop Lock Zwart, Zilver kabelslot
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Kensington N17 Keyed Laptop Lock biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop. Dit kabelslot is vervaardigd uit robuust carbonstaal en beschikt over een stevige kabel van 1,80 meter lengte, die voldoende flexibiliteit biedt om uw apparaat vast te zetten aan vaste objecten. Het slot werkt met een sleutel voor eenvoudig gebruik en beveiligt uw laptop tegen diefstal op kantoor, in het café of tijdens reizen. De compacte zwarte uitvoering past bij vrijwel elke laptopstijl.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
| EAN | 85896644408 |
| Vendorcode | K64440WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Dell |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 181 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Type beveiligingssleufanker | Wigvormig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Standard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Beste gebruik | Laptop |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896644408 |
| Vendorcode | K64440WW |
| Artikelnr | 208074 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
