Je bent nog niet ingelogd
Kensington K63380WW kabelslot Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
Het Kensington K63380WW kabelslot in zilver biedt betrouwbare bescherming voor uw laptop en andere apparaten. Dit slot is vervaardigd uit stevig carbonstaal en beschikt over een kabellengte van 1.80 meter, wat voldoende flexibiliteit biedt voor diverse toepassingen. Het compacte design maakt het ideaal voor onderweg, zodat u uw waardevolle elektronica veilig kunt beveiligen op kantoor, in bibliotheken of op andere locaties waar beveiliging van belang is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 85896633808 |
| Vendorcode | K63380WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Carbonstaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 316 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Standard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Diameter van de kabel | 5.00 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896633808 |
| Vendorcode | K63380WW |
| Artikelnr | 913671 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯