Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic Notebook Security Lock 1.5 meters
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Conceptronic Notebook Security Lock is een praktisch beveiligingslot voor uw laptop. Met een kabellengte van 1,50 meter biedt het voldoende ruimte om uw apparaat vast te zetten aan vaste objecten. Het slot heeft een zilverkleurige afwerking die elegant aansluit bij de meeste laptops. Dit compacte beveiligingssysteem is ideaal voor gebruik op kantoor, in bibliotheken of tijdens reizen. Het helpt ongewenste diefstal van uw notebook te ontmoedigen en geeft extra gemoedsrust bij het verlaten van uw werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Kabellengte | 1.50 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
| EAN | 8714909026611 |
| Vendorcode | CNBSLOCK15 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 4 mm |
| Diepte | 4 mm |
| Gewicht | 120 gram |
| Hoogte | 1500 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Diameter van de kabel | 4.00 mm |
| Slot type | Ronde sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8714909026611 |
| Vendorcode | CNBSLOCK15 |
| Artikelnr | 931868 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
The Notebook Security Lock secures notebooks against theft*. The lock fits on every notebook with a security connection. Just secure the 1.5 meters cable to a firm object (for example a table) and connect it to the notebook. Including 2 keys.
* This product works theft-delaying, it does not prevent theft. Conceptronic can not be held responsible in case of theft or damage.
* This product works theft-delaying, it does not prevent theft. Conceptronic can not be held responsible in case of theft or damage.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯