Je bent nog niet ingelogd
Kensington K60630WW kabelslot Zilver 1,8 m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het Kensington K60630WW kabelslot in zilver biedt beveiliging voor uw laptop en andere apparaten. Dit slot is vervaardigd uit roestvrij staal, wat duurzaamheid en weerstand tegen corrosie garandeert. Met een kabellengte van 1,8 meter beschikt u over voldoende bereik om uw apparaat vast te stellen aan verschillende vaste objecten. Het compacte design maakt het ideaal voor onderweg, terwijl de sterke constructie uw apparatuur beschermt tegen ongeauthoriseerde verplaatsing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kensington |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 85896606307 |
| Vendorcode | K60630WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 270 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Standard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal meegeleverde sleutels | 2 |
| Diameter van de kabel | 3.90 mm |
| Veiligheids functies | Hidden pin |
| Slot type | Sleutel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 85896606307 |
| Vendorcode | K60630WW |
| Artikelnr | 964801 |
| Merk | Kensington |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
