Je bent nog niet ingelogd
Targus PA400PEU notebook accessoire
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
De Targus PA400PEU is een betrouwbare beveiligingsoplossing voor notebooks uit de PA400-serie. Dit zilverkleurige accessoire biedt bescherming tegen diefstal en ongeautoriseerde toegang. Het slot is ontworpen voor gemakkelijke bevestiging aan uw laptop en biedt een stevige verbinding met kabels of andere vaste punten. Ideaal voor professionals en studenten die onderweg hun apparaten willen beveiligen op kantoor, bibliotheek of tijdens reizen. Een praktische aanvulling op uw notebookuitrusting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 5051794018905 |
| Vendorcode | PA400PEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Hoogte | 50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794018905 |
| Vendorcode | PA400PEU |
| Artikelnr | 977218 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten