Je bent nog niet ingelogd
Acer Essential SB2 SB322QAbi 32" Full HD IPS monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
1x
De Acer Essential SB2 SB322QAbi is een 32 inch Full HD monitor met IPS-paneel, ideaal voor thuiskantoor en dagelijks gebruik. Het scherm biedt een resolutie van 1920 x 1080 pixels en beschikt over een verversingssnelheid van 75 Hz. Met een reactietijd van 1 ms en 16:9 beeldverhouding levert de monitor heldere beelden en goede kleurnauwkeurigheid. Dit model combineert een groot scherm met praktische specificaties voor productief werken en multimedia-toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4711121844850 |
| Vendorcode | UM.JS2EE.A17 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
169,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Frequentiebereik horizontaal | 24 - 136 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 75 Hz |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.36 mm |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 1 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✖︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| VESA montage afmetingen | 75 x 75 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 0 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 27 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 40 W |
| Vermogensverbruik (max) | 48 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 715 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 715 mm |
| Diepte | 224 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 49 mm |
| Gewicht | 5.56 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,19 kg |
| Hoogte | 512 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 422 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1784167 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711121844850 |
| Vendorcode | UM.JS2EE.A17 |
| Artikelnr | 1113021 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯