Samsung Odyssey G5 LS27CG554EUXEN 27" Quad HD 165Hz Curved VA Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
40x
De Samsung Odyssey G5 LS27CG554EUXEN is een 27-inch Quad HD-monitor met een gebogen VA-paneel en een verversingssnelheid van 165 Hz. Deze gaming-monitor biedt een resolutie van 2560 x 1440 pixels, een reactietijd van 1 ms en ondersteuning voor HDR10. Het curved design en de hoge verversingssnelheid zorgen voor een immersieve gaming-ervaring.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate165 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsApril 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
169,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Refresh Rate 165 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (piek) 200 cd/m²
Schermkromming 1000 R
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 2.500 : 1
Vernieuwingsfrequentie-optimalisator✓︎
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Lage invoervertraging✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Equalizer
Soort voeding Extern
Spelkenmerken Super Arena Gaming UX
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter✓︎
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type onderhoudspoort USB Type-A
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -2 - 18°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 68 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 75 x 75
Energie
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-ingangsspanning 230 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 41 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Jaarlijks energieverbruik 38 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 26 W
Vermogensverbruik (max) 40 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 616.6 mm
Breedte ( zonder voet ) 614,6 mm
Diepte 272.6 mm
Diepte ( zonder voet ) 120 mm
Gewicht 5.20 kg
Gewicht (zonder voet) 3,7 kg
Hoogte 477.4 mm
Hoogte (zonder voet ) 382,8 mm
Overige specificaties
Automatische bronwissel✓︎
Lengte stroomkabel 1,5 m
Uitschakeltimer plus✓︎
Virtueel richtpunt✓︎
Beheerfuncties
Smart modes Aanpasbaar, Eco, Spel, Graphics/afbeeldingen, Film, Sporten, Standaard
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Samsung Eye Saver Mode✓︎
Certificaten
Certificering Windows 11
Video
Product informatie
EAN8806095337234
VendorcodeLS27CG554EUXEN
Artikelnr1118538
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
Vloeiende Beelden met 165Hz
Met een verversingssnelheid van 165Hz ervaar je razendsnelle reacties en een vloeiende gameplay, zelfs bij de snelste acties. Dit maakt de Odyssey G5 ideaal voor competitieve gamers die elk voordeel willen benutten.
Curved Design voor Meer Diepte
Helder en Krachtig
Comfort en Aanpassingsmogelijkheden
Gaming- en Kleurtechnologieën
Kies de Samsung Odyssey G5 LS27CG554EUXEN 27" Quad HD Monitor voor een adembenemende visuele ervaring die je gaming en dagelijkse computerwerk naar een hoger niveau tilt.