iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24" Full HD 100Hz IPS Monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
8x
De Iiyama ProLite XUB2493HS-B6 is een 24-inch Full HD monitor met een IPS-paneel en een verversingssnelheid van 100 Hz. Deze combinatie biedt scherpe, levendige beelden met snelle reactietijden van 0.5 ms, wat ideaal is voor gaming en multimedia. Met zijn compacte, moderne design past deze monitor goed in elke werkomgeving.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Iiyama
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd0.5 ms
Verkrijgbaar sindsApril 2024
EAN4948570123841
VendorcodeXUB2493HS-B6
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
129,00
In winkelmand
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
DDC/CI✓︎
Digitale horizontale frequentie 30 - 115 kHz
Frequentiebereik horizontaal 30 - 115 kHz
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Reactietijd (MPRT) 0,5 ms
Reactietijd 0.5 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 96 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.300 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek 5 - 23°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -45 - 45°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek 0 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 60,5 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 16 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 16 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Verpakkingsinhoud quick start guide, safety guide
Gewicht en omvang
Breedte 539.5 mm
Diepte 209.5 mm
Gewicht 5.10 kg
Hoogte 493 mm
Hoogte (zonder voet ) 343 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Beheerfuncties
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ErP
Technische details
KVM switch ✖︎
Naleving van duurzaamheid✓︎
Certificaten
Certificaten van naleving CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
Product informatie
EAN4948570123841
VendorcodeXUB2493HS-B6
Artikelnr1119610
Merkiiyama
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsApril 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Productinformatie
24" IPS monitor met edge-to-edge glas en een in hoogte verstelbare voet
De Prolite XUB2493HS met stijlvol edge-to-edge design heeft een 24” LED LCD scherm met Full HD resolutie. De IPS-paneeltechnologie biedt een zeer consistente kleurweergave vanuit elke inkijkhoek. Hoog contrast en helderheid bieden uitstekende prestaties voor fotografische vormgeving en webdesign doeleinden. Tevens is deze 24” uitgerust met een in hoogte verstelbare voet (150mm) met pivot functie (roteerbaar) voor optimaal gebruikerscomfort. De ProLite XUB2493HS is de perfecte monitor voor de veeleisende gebruiker die alleen genoegen neemt met de hoogste specificaties en een hedendaagse vormgeving. Een zeer goede keuze voor o.a. multi monitor opstellingen en Office toepassingen.
IPS-technologie
HAS (150mm) + PIVOT
100Hz