Samsung ViewFinity S6 LS27D600EAUXEN 27" Quad HD 100Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
6x
De Samsung ViewFinity S6 LS27D600EAUXEN is een 27-inch Quad HD-monitor met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en een verversingssnelheid van 100 Hz. Het IPS-paneel biedt levendige kleuren en een breed kijkhoek. Met een reactietijd van 5 ms en ondersteuning voor HDR10 is deze monitor geschikt voor diverse toepassingen, van productiviteit tot lichte gaming.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN8806095524641
VendorcodeLS27D600EAUXEN
Eigenschap Waarde
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Quantum-dotkleurtechnologie✓︎
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 280 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Adaptief beeld✓︎
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Soort voeding Intern
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Ingang stroom✓︎
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -2 - 25°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 28 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 17 kWu
Jaarlijks energieverbruik 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 18 W
Vermogensverbruik (max) 80 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 612.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 612,9 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,6 mm
Gewicht 6.10 kg
Gewicht (zonder voet) 3,6 kg
Hoogte 556.6 mm
Hoogte (zonder voet ) 367,7 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 12 cm
Overige specificaties
Afbeeldingsgrootte Y
Automatische bronwissel+✓︎
Plug and play✓︎
Uitschakeltimer plus✓︎
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten TCO
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 1946421
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Naleving van duurzaamheid✓︎
Samsung Eye Saver Mode✓︎
Product informatie
EAN8806095524641
VendorcodeLS27D600EAUXEN
Artikelnr1146658
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
Lenovo L27qe 27" Quad HD 100Hz IPS monitor
3x
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
HP Series 5 Pro 527pq 27" Quad HD 100 Hz IPS monitor
2x