Je bent nog niet ingelogd
Samsung ViewFinity S7 LS32D700EAUXEN 32" 4K Ultra HD VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
14x
De Samsung ViewFinity S7 LS32D700EAUXEN is een 32-inch 4K UHD VA-monitor met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en een verversingssnelheid van 60 Hz. Met HDR10-ondersteuning en een reactietijd van 5 ms is deze monitor geschikt voor een breed scala aan toepassingen, van productiviteit tot entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 8806095541969 |
| Vendorcode | LS32D700EAUXEN |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✖︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.185 mm |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Schermhelderheid (min) | 280 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adaptief beeld | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 0 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -2 - 25° |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| Pivot hoek | -3 - 3° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (DPMS) | 0,5 W |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 57 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 31 W |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Type standaard | Eenvoudige standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 713.9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 713,9 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 41,8 mm |
| Gewicht | 5.90 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,4 kg |
| Hoogte | 501.6 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 424,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Automatische bronwissel+ | ✓︎ |
| Lengte stroomkabel | 1,5 m |
| Uitschakeltimer plus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code | 1965514 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Samsung Eye Saver Mode | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806095541969 |
| Vendorcode | LS32D700EAUXEN |
| Artikelnr | 1147764 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





