Samsung ViewFinity S8 LS32D800UAUXEN 32" 4K Ultra HD USB-C 90W VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
8x
De Samsung ViewFinity S8 LS32D800UAUXEN is een 32-inch 4K UHD-monitor met een VA-paneel. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels, 60 Hz verversingssnelheid en HDR10-ondersteuning biedt deze monitor scherpe en levendige beeldkwaliteit. De ingebouwde USB-C-aansluiting met 90W stroomlevering maakt eenvoudige aansluiting en opladen van compatibele apparaten mogelijk. Deze monitor is een veelzijdige keuze voor professionele gebruikers en thuiswerkers die op zoek zijn naar een hoogwaardige weergave-oplossing.
Merk Samsung
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
379,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
Resolutieklasse 4K UHD
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.185 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 280 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Eye Saver
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Charging port type USB Type-C
Displayport versie 1.2
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -2 - 25°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -92 - 92°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -30 - 30°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 58 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 33 W
Vermogensverbruik (max) 180 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 713.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 713,9 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,8 mm
Gewicht 6.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,5 kg
Hoogte 585 mm
Hoogte (zonder voet ) 424,7 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W