Philips Evnia 3000 27M2N3800A/00 27" 4K 160Hz / Full HD 320Hz Dual Frame IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❯
26x
De Philips Evnia 3000 27M2N3800A/00 is een 27-inch 4K-monitor met een verfrissingssnelheid van 160Hz en een Full HD-modus met 320Hz. Deze IPS-monitor biedt een scherpe, levendige weergave met een reactietijd van 1 ms, waardoor hij geschikt is voor gaming en multimedia. Met zijn HDR400-ondersteuning en ruime schermformaat is deze Philips-monitor een aantrekkelijke keuze voor gebruikers op zoek naar een high-end display met uitstekende prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 1 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 8721038004298 |
| Vendorcode | 27M2N3800A/00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 259,00
laatste 90 dagen: 259,00
249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 90 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 360 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 320 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 95 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 110 procent |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.155 mm |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Reactietijd | 1 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 450 cd/m² |
| SmartResponse | 0,5 ms |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 130 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Component video sync | Gescheiden synchronisatie |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Merkspecifieke technologieën | Crosshair |
| Philips SmartUniformity | 93 - 105 procent |
| Schaduwregeling | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 45 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 25,65 W |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Breedte | 614 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 614 mm |
| Diepte | 261 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 85 mm |
| Gewicht | 5.60 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,75 kg |
| Hoogte | 519 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 368 mm |