Je bent nog niet ingelogd
Philips Evnia 27M2C5200W/00 27" Full HD 280Hz Curved VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Philips Evnia 27M2C5200W/00 is een indrukwekkende 27-inch Full-HD monitor met een refresh rate van 280 Hz en een gebogen VA-paneel. Met een reactietijd van 0,3 ms en ondersteuning voor HDR10 is dit een ideale keuze voor gamers en mediafanaten die op zoek zijn naar een snel en levendig scherm met een immersieve curve.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 105 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 320 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 92 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity DCR |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 108 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Pixeldichtheid | 81,68 ppi |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 121 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 4.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Component video sync | Separate sync |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Lage invoervertraging | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 uur |
| Philips SmartUniformity | 93 - 105 procent |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Gaming |
| Officiële goedkeuringen | CB; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART; EAC; EAEU RoHS; CE Mark; UKCA; EMF; FCC; ICES-003 |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,5 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 22,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 611 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611 mm |
| Diepte | 247 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 90 mm |
| Gewicht | 5.79 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,97 kg |
| Hoogte | 528 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 369 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldverbetering | SmartImage game |
| Compatibele besturingssystemen | DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 11/10 |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Monitor sync inputsignaal | Separate Sync |
| Plug and play | ✓︎ |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 21 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Portugees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Grieks, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Russisch, Vereenvoudigd Chinees, Spaans, Zweeds, Traditioneel Chinees, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Delta E | 2 |
| EasyRead-modus | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Kleurnaam | Dark Slate |
| LowBlue-modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CB, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, TÜV mark, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8712581805913 |
| Vendorcode | 27M2C5200W/00 |
| Artikelnr | 1148315 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






