Je bent nog niet ingelogd
BenQ RD-Serie RD280U 28" 3840 x 2560 Pixels USB-C 90W IPS monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De BenQ RD280U is een 28-inch professionele monitor met 4K UHD resolutie van 3840 x 2560 pixels in 3:2 verhouding. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurnauwkeurigheid en kijkhoeken, ideaal voor content creators en ontwerpers. Met DisplayHDR 400 en HDR10 ondersteuning levert het monitor impactvolle beelden. De USB-C aansluiting met 90W power delivery vereenvoudigt connectiviteit en opladen van apparaten. Bij een verversingsfrequentie van 60 Hz en reactietijd van 5 ms biedt deze monitor een betrouwbare performance voor professioneel werk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Benq |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2560 pixels |
| Scherm Diagonaal | 28.0 inch (71.1cm) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Schermverhouding | 3:2 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 400, HDR10 |
| Reactietijd | 5 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 28.0 inch (71.1cm) |
| Schermverhouding | 3:2 |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400, HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 95 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 164 ppi |
| Scherm resolutie | 3840 x 2560 pixels |
| Reactietijd | 5 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 400 cd/m² |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.200 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✖︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -15 - 15° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | 0 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 72 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 29 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 34 W |
| Vermogensverbruik (max) | 205 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 610.4 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,4 mm |
| Diepte | 244.5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 87,1 mm |
| Gewicht | 10.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 7,5 kg |
| Hoogte | 474.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 427,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 90 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Arabisch, Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Frans, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Roemeens, Russisch, Zweeds |
| Smart modes | ePaper |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Bronze, TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Display Pilot 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718755093296 |
| Vendorcode | 9H.LM1LJ.TBE |
| Artikelnr | 1149229 |
| Merk | BenQ |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





