ASUS VA27UCPS 27" 4K Ultra HD 60Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De ASUS VA27UCPS 27" 4K Ultra HD monitor biedt een prachtig beeldscherm met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en een IPS-paneel voor levendige kleuren en wijde kijkhoeken. Met een verversingssnelheid van 60 Hz en ondersteuning voor HDR10 levert deze monitor een uitstekende beeldkwaliteit voor zowel professioneel gebruik als entertainment. De USB-C-aansluiting maakt eenvoudige aansluiting en opladen van compatibele apparaten mogelijk.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2024
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 3000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 160 kHz
Digitale verticale frequentie 40 - 60 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Reactietijd 5 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën SPLENDID, Eye Care+
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 35°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 69 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 30 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 24 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI, USB-C
Gewicht en omvang
Breedte 614 mm
Breedte ( zonder voet ) 614 mm
Diepte 224 mm
Diepte ( zonder voet ) 48 mm
Gewicht 6.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,86 kg
Hoogte 523 mm
Hoogte (zonder voet ) 366 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W