Je bent nog niet ingelogd
MSI MPG 272URX QD-OLED 27" 240Hz Ultra HD OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)

+ WIN EEN VAKANTIE!
+ SKYDIVE WINACTIE!
❮
❯
❮
❯
74x
De MSI MPG 272URX QD-OLED is een 27-inch gaming monitor met 4K UHD resolutie (3840 x 2160 pixels) en indrukwekkende 240Hz verversingssnelheid. Het QD-OLED paneel biedt uitstekende beeldkwaliteit met DisplayHDR 400 True Black ondersteuning en een extreem snelle reactietijd van slechts 0,03 milliseconden. De 16:9 beeldverhouding en USB-C aansluiting maken het een veelzijdige keuze voor professionele gamers en content creators die hoogwaardige visuals en responsieve prestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 789,00
laatste 90 dagen: 789,00
699,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
✓
+ SKYDIVE WINACTIE!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 98 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Paneel Hoofdtype | OLED |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 240 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,3 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.153 mm |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 138 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | Nvidia G-SYNC Compatible |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 2.1 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 15° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 25,4 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 610.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 610,3 mm |
| Diepte | 241.9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 69,2 mm |
| Gewicht | 8.10 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,4 kg |
| Hoogte | 532 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 356,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 98 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377275460 |
| Vendorcode | MPG 272URX QD-OLED |
| Artikelnr | 1154354 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Maak kans op een tandem skydive voor 2 personen!
Megekko en MSI hebben een ontzettend dikke winactie! Koop nu een van de geselecteerde MSI producten tijdens de No Way Holiday campagne en maak kans op één van van de twee tandem skydives voor 2 personen!
Actieperiode: 21/5/2026 - 4/6/2026
Aanmelden t/m 18/6/2026
Informatie over hoe je je kan aanmelden kan je hier vinden.
Actieperiode: 21/5/2026 - 4/6/2026
Aanmelden t/m 18/6/2026
Informatie over hoe je je kan aanmelden kan je hier vinden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
nils195
Eerste review
Frequente koper
Herzien: 13-02-2026
20 dagen in bezit
Geweldig
NVIDIA G-SYNC
monitor arm vriendelijk
snel
te korte kabels
ik gebruik deze monitor nu ongeveer 2 weken. en wat een geweldige monitor. Wat ik wel stom vindt is de korte DP kabel die je er bij krijgt, ik heb nog een 3 Meter DP kabel moeten bestellen vanwege de bij geleverde DP kabel die er bij zat
★★★★★★★★★★
danny1771
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 30-01-2026
5 dagen in bezit
Goede QD-oled
Prijs
Contrast
Bouwqualiteit
Brightness
Dit is zoals alle QD-oled een goede monitor. Maar de brightness is een stuk minder dan mijn ouder Aorus FO32U. De Aorus heeft betere APL en uniform brightness setting. En sharpness settings is een extra wat alleen op de Aorus zit.

+ WIN EEN VAKANTIE!
+ SKYDIVE WINACTIE!
❮
❯
❮
❯





