ASRock Phantom Gaming PGO32UFS 32" 4K Ultra HD 240Hz OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
28x
De ASRock Phantom Gaming PGO32UFS is een 32-inch 4K Ultra HD gaming monitor met OLED-paneel en indrukwekkende specificaties. Met een refresh rate van 480 Hz en reactietijd van 0,03 ms biedt deze monitor uitzonderlijke prestaties voor gamers. Het W-OLED-scherm zorgt voor diepere zwarttinten en DisplayHDR 400 True Black ondersteuning. De 3840 x 2160 pixelresolutie garandeert scherpe beeldkwaliteit op het 16:9 formaat. USB-C-connectiviteit biedt extra flexibiliteit bij aansluiting.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asrock
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate480 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeW-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black
Reactietijd0.03 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type W-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 535 kHz
Digitale verticale frequentie 40 - 240 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,1 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 275 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3, sRGB
Refresh Rate 480 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.181 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1300 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 132 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro
Kleurdiepte 10 Bit
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 2 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 3
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -7 - 20°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 42 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 39 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 235 W
Inhoud van de verpakking
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 715 mm
Breedte ( zonder voet ) 715 mm
Diepte 280 mm
Diepte ( zonder voet ) 63 mm
Gewicht 6.30 kg
Gewicht (zonder voet) 4,1 kg
Hoogte 602 mm
Hoogte (zonder voet ) 413 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W