Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00 24.5" Full HD 240Hz/390Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips Evnia 5000 25M2N5200U/00 is een krachtige 24.5-inch Full HD-monitor met een verversingssnelheid van 390 Hz voor soepele beeldweergave. Met een IPS-paneel, DisplayHDR 400-ondersteuning en een snelle reactietijd van 1 ms is deze monitor een uitstekende keuze voor gamers en professionals die waarde hechten aan een hoge beeldkwaliteit en responsive prestaties.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal25.0 inch (63.5cm)
Refresh Rate390 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsMei 2025
EAN8721038002959
Vendorcode25M2N5200U/00
Garantie24 maanden
Toon meer
329,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 86 procent
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Digitale horizontale frequentie 30 - 440 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 390 Hz
Frequentiebereik verticaal 48 - 240 Hz
Gleurengamma DCI-P3 84 procent
Grootte beeld (horizontaal) 54,3 cm
Grootte beeld (verticaal) 30,3 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 390 Hz
NTSC-dekking (normaal) 93 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.283 mm
Pixeldichtheid 90 ppi
Reactietijd (MPRT) 0,3 ms
Reactietijd 1 ms
Responstijd (min) 0,5 ms
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 110 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Lage invoervertraging✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Grijs
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 62,2 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 32 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 25,83 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, USB
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 557 mm
Breedte ( zonder voet ) 557 mm
Diepte 239 mm
Diepte ( zonder voet ) 64 mm
Gewicht 5.09 kg
Gewicht (zonder voet) 3,39 kg
Hoogte 508 mm
Hoogte (zonder voet ) 331 mm