Samsung Smart M7 LS43FM702UUXEN 43" 4K VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
4x
De Samsung Smart M7 LS43FM702UUXEN is een 43 inch 4K VA monitor met resolutie van 3840 x 2160 pixels. Dit grote scherm biedt indrukwekkende beeldkwaliteit voor werk en entertainment. Met een refresh rate van 60 Hz, 4 ms reactietijd en HDR10 ondersteuning levert het monitor scherpe beelden en goede contrasten. De 16:9 schermverhouding en USB-C aansluiting maken het een veelzijdige keuze voor professionele en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Samsung
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal43.0 inch (109.2cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
HDR TypeHDR10
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 94,1 cm
Grootte beeld (verticaal) 52,9 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 240, 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut NTSC
LED backlight ✖︎
Refresh Rate 60 Hz
NTSC-dekking (normaal) 72 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Reactietijd 4 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 5.000 : 1
Prestatie
Adaptief beeld✓︎
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Meervoudige weergave✓︎
Merkspecifieke technologieën Game Bar 2.0, Smart Calibration
SmartThings app ondersteuning✓︎
Soort voeding Intern
Spelkenmerken Super Ultrawide GameView
Tap View✓︎
TV Plus✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Gemiddeld vermogen 20 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 0
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth✓︎
Bluetooth-versie 5.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit ✖︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
Versie USB-hub 2.0
Audio
Adaptive Sound Control (ASC)✓︎
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -2 - 20°
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD) ✖︎
Schermdiameter in centimeters 108 cm
Slimme kalibratie✓︎
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 200 x 200
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 122 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 51 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 51 W
Vermogensverbruik (max) 210 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard Eenvoudige standaard
Gewicht en omvang
Breedte 965.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 965,5 mm
Diepte 247.2 mm
Diepte ( zonder voet ) 25,7 mm
Gewicht 10.60 kg
Gewicht (zonder voet) 8,5 kg
Hoogte 629.3 mm
Hoogte (zonder voet ) 559,8 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W
Overige specificaties
Afbeeldingsgrootte Y
Automatische bronwissel+✓︎
Draadloos scherm✓︎
Gamehub/Gamebar KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU
Lengte stroomkabel 1,5 m
Virtueel richtpunt✓︎
Werkruimte✓︎
Beheerfuncties
Werkt met Samsung Bixby✓︎
Technische details
Anynet + (HDMI-CEC)✓︎
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Samsung Eye Saver Mode✓︎
Certificaten
Certificering Windows 11
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Netwerk
Ethernet LAN ✖︎
Wifi✓︎
Smart TV
Far-field steminteractie✓︎
Screen mirroring✓︎
Sound-mirroring✓︎
Universele gids✓︎
Software
Inclusief besturingssysteem Tizen
Virtuele assistent Amazon Alexa & Samsung Bixby
TV-tuner
Formaat digitaal signaal Niet ondersteund
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen✓︎
Product informatie
EAN8806097316022
VendorcodeLS43FM702UUXEN
Artikelnr1161256
MerkSamsung
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
25,-
Normaal 49,95
3,-
Normaal 4,95
10,-
Normaal 11,95
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
iiyama Prolite X4373UHSU-B2 43" Ultra HD VA monitor
3x
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
Samsung M8 32" Smart M80F Ultra HD monitor