AOC B3 Q27B35S3 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
18x
De AOC B3 Q27B35S3 27" Quad HD 120Hz IPS monitor biedt een uitstekende beeldkwaliteit dankzij zijn QHD-resolutie van 2560 x 1440 pixels en 120Hz verversingssnelheid. Het IPS-paneel zorgt voor brede kijkhoeken en levendige kleuren, terwijl de HDR10-ondersteuning voor een verbeterd dynamisch bereik zorgt. Met een reactietijd van slechts 4 ms is deze monitor een uitstekende keuze voor gamers en professionals die op zoek zijn naar een hoge prestatie monitor.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk AOC
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd4 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN4038986182768
VendorcodeQ27B35S3
Garantie36 maanden
Toon meer
109,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 87 procent
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
BT.2020-dekking 59,4 procent
Contrast ratio (dynamisch) 20000000:1
Gleurengamma DCI-P3 81,5 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 89,3 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd (MPRT) 1 ms
Reactietijd 4 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 102,4 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Local dimming✓︎
Mean time between failures (MTBF) 30000 uur
Soort voeding Extern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Frameloos ontwerp✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 27 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 22 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels HDMI
Gewicht en omvang
Breedte 690 mm
Diepte 124 mm
Diepte ( zonder voet ) 35,9 mm
Gewicht 4.50 kg
Gewicht (zonder voet) 2,84 kg
Hoogte 480 mm
Hoogte (zonder voet ) 358,8 mm
Overige specificaties
Hardheid oppervlak 3H
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 19
Technische details
Bevat geen Kwik, PVC/BFR
KVM switch ✖︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Certificaten
Certificaten van naleving REACH, RoHS, WEEE
Certificering WEEE,REACH compliant,RoHs compliant
Product informatie
EAN4038986182768
VendorcodeQ27B35S3
Artikelnr1161355
MerkAOC
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ACT 3 meter DisplayPort male - male
37x
. Levertijd:
Meer productinformatie
37x
Kingston DDR5 FURY Beast 2x8GB 5600 KF556C36BBEK2-16 geheugenmodule
. Levertijd:
Meer productinformatie
248x
Samsung 990 EVO PLUS 1TB M.2 SSD
634x
634x
ACT Monitorarm max 32" office solid pro, 2 schermen
61x
61x
Vergelijkbare producten
Philips 2000 Series 27E2N2500/00 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
14x
Acer Vero B7 B277U G 27" Quad HD 120Hz IPS monitor
1x
1x
Philips 1000 series 27E1N1600AE/00 27" Quad HD 100Hz USB-C IPS monitor
11x
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Profiel afbeelding van reviewer
★★★★★★★★★★
henkie kooi
Eerste review
Geplaatst: 18-02-2026
5 dagen in bezit
27 inch AOC monitor