Philips 32B2U3601/00 31.5" 100Hz Quad HD IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Philips 32B2U3601/00 is een 31.5-inch Quad HD IPS-monitor met een hoge verversingssnelheid van 100 Hz. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels en ondersteuning voor USB-C biedt deze monitor een scherp, kleurrijk en responsief beeld voor een breed scala aan toepassingen, van productiviteit tot gaming.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsSeptember 2025
EAN8721038004403
Vendorcode32B2U3601/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 150 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 100 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 69,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,3 cm
Resolutieklasse QHD
Helderheid 350 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 102 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.273 mm
Pixeldichtheid 93 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 113 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
SoftBlue✓︎
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren✓︎
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
RJ-45 ports hoeveelheid 1
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 30°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 80 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 25,8 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 714 mm
Breedte ( zonder voet ) 714 mm
Diepte 299 mm
Diepte ( zonder voet ) 94 mm
Gewicht 9.87 kg
Gewicht (zonder voet) 7,07 kg
Hoogte 627 mm
Hoogte (zonder voet ) 627 mm
Kenmerken
HBR3-ondersteuning✓︎
USB Power Delivery Vermogen 90 W