AOC G4 Q27G4SRU 27" Quad HD 320Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
12x
De AOC G4 Q27G4SRU is een 27-inch QHD-monitor met een indrukwekkende verversingsfrequentie van 320 Hz, ideaal voor competitive gaming en snelle beeldverwerking. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en kijkhoeken met een native resolutie van 2560 x 1440 pixels. Met een reactietijd van 1 ms en DisplayHDR 400-ondersteuning levert deze monitor scherpe bewegingen en gedetailleerde beeldkwaliteit. De 16:9 beeldverhouding maakt het geschikt voor gaming, design en professioneel gebruik.
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate320 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
EAN4038986182713
VendorcodeQ27G4SRU
Garantie36 maanden
Toon meer
269,-
Eigenschap Waarde
Adobe RGB dekking 92,5 procent
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 450 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 300 Hz
Gleurengamma DCI-P3 96,2 procent
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
LED backlight✓︎
Refresh Rate 320 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 108,8 ppi
Reactietijd (MPRT) 0,3 ms
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 124,2 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible
FPS-teller✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Lage invoervertraging✓︎
Local dimming✓︎
Merkspecifieke technologieën Crosshair
Richtpunt✓︎
Schaduwregeling✓︎
Soort voeding Intern
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Design
Kleur Product Rood, Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
Type bezeldikte Frameloos
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -3 - 21°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,58 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 40 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 26 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
DisplayPort-kabellengte 1,8 m
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB
Gewicht en omvang
Breedte 613.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,9 mm
Diepte 207.7 mm
Diepte ( zonder voet ) 51,3 mm
Gewicht 6.11 kg
Gewicht (zonder voet) 4,17 kg
Hoogte 516 mm
Hoogte (zonder voet ) 52,6 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 13 cm
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Technische details
Bevat geen Kwik, PVC/BFR
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Certificaten
Certificaten van naleving CE
Certificering WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-Bauart-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC
Product informatie
EAN4038986182713
VendorcodeQ27G4SRU
Artikelnr1164669
MerkAOC
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsOktober 2025
Vaak samen gekocht met
Equip 119272 DisplayPort kabel 2 m Zwart
33x
. Levertijd:
Meer productinformatie
33x
Vergelijkbare producten
ASRock Phantom Gaming PG27QFT1B 27" Quad HD 180Hz IPS Gaming monitor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
149,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
149,00
62x
KOORUI G2721P 27" Quad HD 200Hz IPS Gaming monitor
ASUS TUF Gaming VG27AQL5A 27" Wide Quad HD 210Hz IPS Gaming monitor
48x
HP OMEN 27q 27" Quad HD 165Hz IPS Gaming monitor
100x