Philips 3000 series 24B2N3200D/00 24.1" WUXGA 100Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips 3000 series 24B2N3200D/00 24.1" WUXGA 100Hz IPS monitor biedt een scherpe WUXGA-resolutie van 1920 x 1200 pixels op een 24 inch IPS-paneel. Met een verversingssnelheid van 100 Hz en een reactietijd van 4 ms levert deze monitor soepele en vloeiende beelden. Dankzij de USB-C-aansluiting is deze monitor eenvoudig te verbinden met diverse apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseWUXGA
Scherm resolutie1920 x 1200 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding16:10
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
EAN8721038004427
Vendorcode24B2N3200D/00
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:10
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 135 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 100 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse WUXGA
HDR ✖︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut NTSC, sRGB
LED backlight✓︎
Marketingnaam dynamische contrastratio SmartContrast
Refresh Rate 100 Hz
NTSC-dekking (normaal) 100 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Pixelafstand 0.27 mm
Pixeldichtheid 94,07 ppi
Reactietijd 4 ms
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 115 procent
Sync-on-green (SOG)✓︎
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.500 : 1
Prestatie
Component video sync Gescheiden synchronisatie, Sync-on-green (SOG)
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
USB-C✓︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
VGA in 1 x
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 30°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 61,13 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) C
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 12 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 9,8 W
Stroomverbruik (typisch) 12,69 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, VGA
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 535 mm
Breedte ( zonder voet ) 535 mm
Diepte 139 mm
Diepte ( zonder voet ) 46 mm
Gewicht 5.76 kg
Gewicht (zonder voet) 4,25 kg
Hoogte 420 mm
Hoogte (zonder voet ) 348 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 15 cm
Overige specificaties
Beeldverbetering SmartImage
Hardheid oppervlak 3H
Plug and play✓︎
Recyclebaar verpakkingsmateriaal 100 procent
Beheerfuncties
Aantal On Screen Display-talen 21
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR, EPEAT
Technische details
Adaptieve synchronisatie✓︎
Bevat geen PVC/BFR
EasyRead-modus✓︎
HDCP versie 1.4
KVM switch ✖︎
Waasniveau 25 procent
Certificaten
Certificaten van naleving RoHS
Recyclinginformatie
Post-consumer gerecycled plastic 85 procent
Leveranciersinformatie
(cdm) Software / functie SmartControl
Product informatie
EAN8721038004427
Vendorcode24B2N3200D/00
Artikelnr1165324
MerkPhilips
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
HP Serie 7 Pro 24" WUXGA 100Hz IPS USB-C monitor
1x
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
DELL Pro P2426 24" WUXGA 100Hz IPS monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
DELL Pro P2426E 24" WUXGA 100Hz IPS monitor