Philips 5000 Series 49B2U5900C/00 49" Dual Quad HD Superwide VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Philips 5000 Series 49B2U5900C/00 49" Dual Quad HD Superwide VA-monitor biedt een indrukwekkend 32:9 scherm met een resolutie van 5120 x 1440 pixels. Het VA-paneel met HDR400-ondersteuning en 75 Hz verversingssnelheid levert een levendige weergave, terwijl de 4 ms reactietijd soepele beeldverwerking garandeert. Met zijn gebogen ontwerp en USB-C-aansluiting is deze monitor een veelzijdige keuze voor productiviteit en entertainment.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseDQHD
Scherm resolutie5120 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal49.0 inch (124.5cm)
Refresh Rate75 Hz
Schermverhouding32:9
Paneel TypeVA
HDR TypeDisplayHDR 400
Reactietijd4 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
Garantie24 maanden
Toon meer
749,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 32:9
Contrast ratio (dynamisch) 80000000:1
DDC/CI✓︎
Digitale horizontale frequentie 30 - 140 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 75 Hz
Frame Rate Control (FRC)-kleurdiepte 8 Bit
Grootte beeld (horizontaal) 119,2 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,5 cm
Resolutieklasse DQHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
Marketingnaam dynamische contrastratio SmartContrast
Refresh Rate 75 Hz
NTSC-dekking (normaal) 97 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 32:9
Pixelafstand 0.233 mm
Pixeldichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
Schermhelderheid (piek) 500 cd/m²
Schermkromming 1800 R
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 119 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery 3.0
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Zonder zware metalen Hg (kwik)
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 6 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Ingebouwde hoofdtelefoonhanger✓︎
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zilver
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 2
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 1
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 15°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Schermdiameter in centimeters 124 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 82 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 42 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 34,18 W
Stroomverbruik (typisch) 52,27 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-C
Gewicht en omvang
Breedte 1193 mm
Breedte ( zonder voet ) 1193 mm
Diepte 268 mm
Diepte ( zonder voet ) 164 mm
Gewicht 15.30 kg
Gewicht (zonder voet) 11,7 kg
Hoogte 583 mm
Hoogte (zonder voet ) 373 mm
Kenmerken
HBR3-ondersteuning✓︎
USB Power Delivery Vermogen 100 W