LG Ultrafine 40U990A-W 40" Wide Ultra HD IPS Black monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
7x
De LG 40U990A-W is een 40-inch ultrawide monitor met een 5K UHD-resolutie van 5120 x 2160 pixels. Het Nano-IPS paneel biedt een HDR600-kwaliteit, een verversingssnelheid van 120 Hz en een reactietijd van 5 ms. De 21:9 beeldverhouding en de gebogen vormgeving zorgen voor een indrukwekkend en immersief kijkexperience. De monitor beschikt over een USB-C-aansluiting voor eenvoudige connectiviteit met diverse apparaten.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
Resolutieklasse5K UHD
Scherm resolutie5120 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal40.0 inch (101.6cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeNano-IPS
HDR TypeDisplayHDR 600
Reactietijd5 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsDecember 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type Nano-IPS
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Resolutieklasse 5K UHD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 600
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 120 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.182 mm
Pixeldichtheid 139 ppi
Reactietijd 5 ms
Schermkromming 2500 R
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 2.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
HDCP✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer
Soort voeding Extern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning ✖︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 4
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot ✖︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 101 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 58 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 40 kWu
Stroomverbruik (in standby) 1,2 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 45 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB-C
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 947.4 mm
Breedte ( zonder voet ) 947,4 mm
Diepte 259.1 mm
Diepte ( zonder voet ) 106,7 mm
Gewicht 14.10 kg
Gewicht (zonder voet) 9,21 kg
Hoogte 614.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 419,1 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 96 W
Beheerfuncties
Picture-in-Picture✓︎
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch✓︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Netwerk
Ethernet LAN✓︎
Wifi ✖︎
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096489314
Vendorcode40U990A-W.AEU
Artikelnr1166510
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
Vaak samen gekocht met
ACT Monitorarm max 49"office premium, gasveer, 1 monitor
30x
. Levertijd:
Meer productinformatie
30x
Vergelijkbare producten
Dell UltraSharp U4025QW 40" 5K Wide Ultra HD 120Hz USB-C Curved IPS monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
41x
HP Serie 7 Pro 740pm 39,7" 5K2K 60Hz IPS Curved monitor
1x