ASUS TUF Gaming VG27UQEL5A computer 68,6 cm (27") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De ASUS TUF Gaming VG27UQEL5A is een 27-inch gaming monitor met 4K Ultra HD resolutie van 3840 x 2160 pixels. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en kijkhoeken, terwijl de 80 Hz verversingsfrequentie en 1 ms reactietijd vloeiend spelen mogelijk maken. Met HDR10-ondersteuning geniet je van enhanced contrast en kleurbereik. Dit display richt zich op gamers die kwaliteit en prestatie combineren in hun gaming-ervaring.
Merk Asus
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate80 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsFebruari 2026
EAN4711636261098
Vendorcode90LM0CR1-B01171
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 100000000:1
Digitale horizontale frequentie 30 - 290 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 250 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 120 procent
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 80 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Reactietijd 1 ms
Responstijd (min) 0,3 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -15 - 15°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 69 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 50 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 25 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 65 W
Gewicht en omvang
Breedte 615 mm
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte 214 mm
Diepte ( zonder voet ) 60 mm
Gewicht 6.50 kg
Gewicht (zonder voet) 4,3 kg
Hoogte 547 mm
Hoogte (zonder voet ) 369 mm