ASUS ROG Strix OLED XG32UQDMS computer 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Zwar monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Actie of promotie afbeelding
+ 25 EURO TEGOED
1x
De ASUS ROG Strix OLED XG32UQDMS is een professionele 4K-monitor met 31,5 inch schermdiagonaal en QD-OLED paneel technologie. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels biedt deze monitor scherpe beeldkwaliteit voor veeleisende toepassingen. Het apparaat beschikt over een refresh rate van 240 Hz en een reactietijd van 0,03 ms, wat snelle beeldwisselingen mogelijk maakt. De monitor ondersteunt HDR-technologie met DisplayHDR 400 True Black en HDR10 voor verbeterde kleurweergave en contrast. Het 16:9 beeldscherm is geschikt voor diverse professionele werkzaamheden.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal32.0 inch (81.3cm)
Refresh Rate240 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeQD-OLED
HDR TypeDisplayHDR 400 True Black, HDR10
Reactietijd0.03 ms
Verkrijgbaar sindsFebruari 2026
EAN4711636314305
Vendorcode90LM0CV0-B01371
Achteraf betalen!
+ 25 EURO TEGOED
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type QD-OLED
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Contrast ratio (dynamisch) 1500000:1
Digitale horizontale frequentie 510 - 510 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 240 Hz
Gleurengamma DCI-P3 99 procent
Grootte beeld (horizontaal) 69,9 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,5 cm
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 240 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.182 mm
Reactietijd 0.03 ms
Schermhelderheid (piek) 1000 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
Kleurdiepte 10 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Schaduwregeling✓︎
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -25 - 25°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 59 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 33 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 50 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, USB
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 718 mm
Breedte ( zonder voet ) 718 mm
Diepte 188 mm
Diepte ( zonder voet ) 74 mm
Gewicht 6.60 kg
Gewicht (zonder voet) 4,5 kg
Hoogte 562 mm
Hoogte (zonder voet ) 431 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Technische details
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Certificaten
Certificering TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light (Hardware Solution) VESA AdaptiveSync Display 240Hz VESA DisplayHDR 400 True Black AMD FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible FSC MIX