Je bent nog niet ingelogd
DELL UltraSharp U3226Q computer 80 cm (31.5") 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD QD-OLED Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De DELL UltraSharp U3226Q is een professionele 32-inch monitor met 4K Ultra HD resolutie van 3840 x 2160 pixels. Het QD-OLED scherm biedt indrukwekkende beeldkwaliteit met een 120 Hz verversingsfrequentie en snelle reactietijd van 0,3 ms. Met HDR True Black 500 technologie en een 16:9 beeldverhouding is deze monitor geschikt voor creatief professionals en eisen gestelde gebruikers. De USB-C connectiviteit voegt extra flexibiliteit toe voor moderne werkstations. Een veelzijdige oplossing voor design, fotografie en videobewerking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | QD-OLED |
| HDR Type | HDR True Black 500 |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 94 procent |
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | QD-OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| BT.2020-dekking | 80 procent |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1500000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 15 - 270 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 120 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| HDR Type | HDR True Black 500 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p, 1080p, 720p, 576p, 480p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.181 mm |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 0.3 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Displayport versie | 1.4 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | g |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 34 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 34 kWu |
| Stroom | 5.3 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 33,7 W |
| Vermogensverbruik (max) | 460 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (bovenkant) | 9,3 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,23 cm |
| Breedte | 718.3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 718,3 mm |
| Diepte | 217.2 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 65,5 mm |
| Gewicht | 9.35 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,43 kg |
| Hoogte | 623.8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 436 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 140 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 3,78 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC/BFR, Arsenicum, Kwik |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| KVM switch | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397321025146 |
| Vendorcode | DELL-U3226Q |
| Artikelnr | 1168499 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






