Je bent nog niet ingelogd
Acer UM.KX3EE.301 computer 62,2 cm (24.5") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
Nieuw
❮
❯
❮
❯
De Acer UM.KX3EE.301 is een 24,5 inch Full HD monitor met indrukwekkende specificaties voor gamers en professionals. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels op een IPS-paneel biedt dit model uitstekende beeldkwaliteit en kleurnauwkeurigheid. De 320 Hz verversingsfrequentie en 0,5 ms reactietijd zorgen voor vloeiende beeldweergave en snelle responsiviteit. HDR10-ondersteuning versterkt het contrast en de kleurintensiteit. De 16:9 beeldverhouding is standaard voor diverse toepassingen, van kantoorwerk tot entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 25.0 inch (63.5cm) |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 4711474642363 |
| Vendorcode | UM.KX3EE.301 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 25.0 inch (63.5cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Digitale horizontale frequentie | 31,47 - 333 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 320 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 54,4 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 30,3 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.28 mm |
| Pixeldichtheid | 90 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 25° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 62 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Vermogensverbruik (max) | 36 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 557.5 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 557,5 mm |
| Diepte | 246.1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 49,5 mm |
| Gewicht | 4.20 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,6 kg |
| Hoogte (zonder voet ) | 326 mm |
| Hoogte | 549,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Acer Display Widget; VisionCare 1.0; BlueLight Shield |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474642363 |
| Vendorcode | UM.KX3EE.301 |
| Artikelnr | 1170428 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯
❮
❯





