Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix XG34WCDG 34" Wide Quad HD 175Hz OLED Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
38x
De ASUS ROG Strix XG34WCDG is een indrukwekkende 34-inch OLED gaming monitor met een UWQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels en een verversingssnelheid van 175 Hz. Dankzij de QD-OLED-technologie en HDR400 True Black ondersteuning biedt deze monitor een levendige en dynamische beeldkwaliteit. De ultra-snelle reactietijd van 0.03 ms en de gebogen 21:9 beeldverhouding zorgen voor een vloeiende en immersieve gaming ervaring. De monitor is voorzien van een USB-C aansluiting voor efficiënte connectiviteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 175 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Curved | ✓︎ |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | OLED, QD-OLED |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 280 - 280 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 175 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,7 cm |
| Resolutieklasse | UWQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 True Black |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 99,3 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| Refresh Rate | 175 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 1000 cd/m² |
| Schermkromming | 1800 R |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Merkspecifieke technologieën | ASUS OLED Care |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -25 - 25° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 87 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 50 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB-A -> USB-B, USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 812 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 812 mm |
| Diepte | 199 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 108 mm |
| Gewicht | 8.30 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,2 kg |
| Hoogte | 545 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 380 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 15 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387973332 |
| Vendorcode | 90LM0B70-B01171 |
| Artikelnr | 163836 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




