Je bent nog niet ingelogd
Philips E-Line E1 325E1C/00 32" Quad HD Curved VA monitor
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
1x
De Philips E-Line E1 325E1C/00 is een 32-inch curved monitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en VA-paneel. Het brede scherm biedt een immersieve kijkervaring dankzij de gebogen vorm. Met een refresh rate van 75 Hz en responstijd van 4 ms is deze monitor geschikt voor zakelijk gebruik en multitasking. De 16:9 beeldverhouding en schermdiagonaal van 81,3 cm maken hem ideaal voor professionals die meer werkruimte nodig hebben op hun desktop.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | VA |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
| EAN | 8712581758493 |
| Vendorcode | 325E1C/00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
209,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Apparte H/V sync | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Digitale horizontale frequentie | 70 - 115 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 75 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 70 - 115 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 75 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 102 procent |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| LED backlight | ✓︎ |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | Mega Infinity |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 102 procent |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2560 x 1440 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.272 mm |
| Pixeldichtheid | 93 ppi |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 123 procent |
| Sync-on-green (SOG) | ✓︎ |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| Component video sync | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Soort voeding | Intern |
| Zonder zware metalen | Hg (kwik) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Home en Office |
| Officiële goedkeuringen | CE Mark; CU-EAC; CB; UKRAINIAN |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.2 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| VGA in | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✖︎ |
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 80 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 47,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 709 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 709 mm |
| Diepte | 281 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 88 mm |
| Gewicht | 7.34 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,52 kg |
| Hoogte | 523 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 425 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beeldverbetering | SmartImage game |
| Compatibele besturingssystemen | DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Monitor sync inputsignaal | Separate Sync; Sync on Green |
| Plug and play | ✓︎ |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal On Screen Display-talen | 21 |
| On Screen Display (OSD)-talen | Portugees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Grieks, Hongaars, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Russisch, Vereenvoudigd Chinees, Spaans, Zweeds, Traditioneel Chinees, Turks, Oekraïens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| KVM switch | ✖︎ |
| LowBlue-modus | ✓︎ |
| Waasniveau | 25 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE Mark, CU-EAC, CB, UKRAINIAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Percentage recyclebaar materiaal | 100 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8712581758493 |
| Vendorcode | 325E1C/00 |
| Artikelnr | 263329 |
| Merk | Philips |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Philips 325E1C Monitor Kenmerken:
- -Een intense ervaring met het gebogen monitorontwerp
- Kristalheldere viervoudige HD-resolutie met 2560 x 1440 pixels
- Levendige afbeeldingen dankzij Ultra Wide Color en het brede kleurenpalet
-Extra brede kijkhoek van 178/178 graden met scherpe beelden
-AMD FreeSync zorgt voor een probleemloze spelervaring zonder schokken
-SmartContrast-technologie maakt bijzonder mooie details met hoog contrast mogelijk in heldere en donkere scènes
- Geoptimaliseerde SmartImage-spelmodus met verschillende instellingen voor verschillende spelgenres
Kabelbeheer bevordert een opgeruimde werkplek zonder rommel
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
