Je bent nog niet ingelogd
LG UltraGear 32GX850A-B.AEU 32" 4K Ultra HD 165Hz OLED Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
29x
De LG UltraGear 32GX850A-B.AEU is een indrukwekkende 32-inch 4K OLED gaming monitor met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en een snelle verversingssnelheid van 165 Hz. Met een zeer snelle reactietijd van 0.03 ms en ondersteuning voor HDR10 en DisplayHDR 400, biedt deze monitor een ongeëvenaarde gaming ervaring met levendige kleuren en hoge beeldkwaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | OLED |
| HDR Type | DisplayHDR 400, HDR10 |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 8806096592595 |
| Vendorcode | 32GX850A-B.AEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Paneel Type | OLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 275 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400, HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurbereik | 98,5 procent |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3 |
| LED backlight | ✖︎ |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.18 mm |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.200.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Game modus | ✓︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Versie USB-hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✖︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 79,9 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 32 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 714.1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 714,1 mm |
| Diepte | 249.8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 65 mm |
| Gewicht | 9.10 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,9 kg |
| Hoogte | 412 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 411,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zwenkarm | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Stroomadapter inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096592595 |
| Vendorcode | 32GX850A-B.AEU |
| Artikelnr | 282323 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯





