Philips 5000 Series 24E1N5300HE/00 24" Full HD USB-C IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
De Philips 5000 Series 24E1N5300HE/00 is een 24-inch Full HD IPS-monitor met USB-C-aansluiting. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels, een verversingssnelheid van 75 Hz en een reactietijd van 4 ms, biedt deze monitor een scherpe en vloeiende weergave voor een breed scala aan toepassingen. De IPS-technologie zorgt voor levendige kleuren en wijde kijkhoeken, terwijl de USB-C-aansluiting voor eenvoudige connectiviteit en snelladen van compatibele apparaten zorgt.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal24.0 inch (61.0cm)
Refresh Rate75 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
Reactietijd4 ms
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuli 2022
EAN8712581783341
Vendorcode24E1N5300HE/00
Garantie24 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
219,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Beeldoppervlakte Mat
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 85 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 75 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 52,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 29,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 300 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 75 Hz
NTSC-dekking (normaal) 104,8 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.275 mm
Pixeldichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 4 ms
Responstijd (min) 1 ms
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 120,9 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 50000 uur
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery
Soort voeding Extern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 10 W
Ingebouwde webcam✓︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Audio
Ingebouwde microfoon✓︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Draaibaar✓︎
Portretstand ✖︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD)✓︎
Pivot hoek -90 - 90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 60,5 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 22 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 24,2 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 540 mm
Breedte ( zonder voet ) 540 mm
Diepte 198, 43 mm
Diepte ( zonder voet ) 43 mm
Gewicht 2.71, 4.37 kg
Gewicht (zonder voet) 2,71 kg
Hoogte 336, 494 mm
Hoogte (zonder voet ) 336 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 65 W