Philips 5000 Series 40B1U5600/00 40" Wide Quad HD 120Hz USB-C 100W IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❯
11x
De Philips 5000 Series 40B1U5600/00 is een krachtige 40-inch WQHD-monitor met een resolutie van 3440 x 1440 pixels en een verversingssnelheid van 120 Hz. Met zijn IPS-paneel, DisplayHDR 400-ondersteuning en USB-C-connectiviteit biedt deze monitor een uitstekende beeldkwaliteit en veelzijdige connectiviteit voor diverse toepassingen, zoals gaming, multitasking en multimedia-entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Philips |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 40.0 inch (101.6cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Reactietijd | 4 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 190 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 120 Hz |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 160 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 100 Hz |
| Grootte beeld (horizontaal) | 92,6 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 38,8 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 400 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| Kleurstandaard gamut | sRGB |
| Marketingnaam dynamische contrastratio | SmartContrast |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 102 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.269 mm |
| Pixeldichtheid | 94 ppi |
| Reactietijd | 4 ms |
| sRGB | ✓︎ |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 121 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.200 : 1 |
| Component video sync | Gescheiden synchronisatie |
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 70000 uur |
| Philips SmartUniformity | 93 - 105 procent |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Glanstype buitenzijde | Getextureerd |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ingeschakeld, Slaapstand |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Beeld naast beeld (PbP) | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | -5 - 30° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -180 - 180° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 70 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 39 kWu |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,4 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Breedte | 944 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 944 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 54 mm |
| Gewicht | 13.90 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 9,72 kg |
| Hoogte | 628 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 419 mm |
| HBR3-ondersteuning | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |