ASUS TUF Gaming VG27VQ3B 27" Full HD 180Hz VA Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De ASUS TUF Gaming VG27VQ3B is een 27-inch Full HD gaming monitor met een snelle refresh rate van 180Hz en een VA-paneel. Met een reactietijd van 1 ms en een gebogen scherm, biedt deze monitor een vloeiende en immersieve gaming-ervaring. De monitor is ontworpen voor gamers die op zoek zijn naar uitstekende prestaties en een aantrekkelijk design tegen een betaalbare prijs.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseFull-HD
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
Reactietijd1 ms
Curved ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2024
EAN4711387529997
Vendorcode90LM0A90-B01170
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 250 - 250 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 59,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse Full-HD
HDR ✖︎
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 90 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
Refresh Rate 180 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Reactietijd 1 ms
Schermkromming 1500 R
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync, VESA Adaptive Sync
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Schaduwregeling✓︎
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand ✖︎
Draaibaar ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,6 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) Niet beschikbaar
Energie-efficiëntieklasse (SDR) D
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 17 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 17 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Gewicht en omvang
Breedte 610 mm
Breedte ( zonder voet ) 610 mm
Diepte 193 mm
Diepte ( zonder voet ) 80 mm
Gewicht 4.90 kg
Gewicht (zonder voet) 4,2 kg
Hoogte 456 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN4711387529997
Vendorcode90LM0A90-B01170
Artikelnr961906
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
Delock 85956 Actieve DisplayPort 1.2 naar HDMI-kabel 4K 60 Hz 2 m
. Levertijd:
Meer productinformatie
1x
Vergelijkbare producten
MSI MAG 27C6F 27" Full HD 180Hz Curved VA Gaming monitor
93x