Je bent nog niet ingelogd
Kingston DataTraveler MAX 512GB
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
26x
De Kingston DataTraveler MAX 512GB is een snelle USB-stick met 512GB opslagcapaciteit, ontworpen voor het vervoeren en overdragen van grote bestanden. Met USB 3.2 Gen 2 ondersteuning bereikt het leessnelheden tot 1000 MB/s en schrijfsnelheden tot 900 MB/s, wat zorgt voor efficiënte gegevensoverdracht. De stick is voorzien van een praktische sleutelring voor gemakkelijk meenemen. Dit compacte geheugenapparaat biedt een betrouwbare oplossing voor dagelijks gebruik en backups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Interface | USB 3.2 (Gen 2) |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Schrijfsnelheid | 900 MB/s |
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Sleutelring | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 740617328332 |
| Vendorcode | DTMAXA/512GB |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Rood |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Sleutelring | ✓︎ |
| Vormfactor | Glij |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 22 mm |
| Diepte | 91.2 mm |
| Gewicht | 14 gram |
| Hoogte | 9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Leessnelheid | 1000 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-A | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interface | USB 3.2 (Gen 2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | 900 MB/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617328332 |
| Vendorcode | DTMAXA/512GB |
| Artikelnr | 291033 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯