Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Vigi C400-HP 4mm Turret
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De TP-Link Vigi C400-HP 4mm Turret is een professionele IP camera met een resolutie van 2304 x 1296 pixels en 30 FPS framerate voor gedetailleerde beeldkwaliteit. Deze camera biedt nachtvisie mogelijkheden en kan zowel aan het plafond als aan de wand worden gemonteerd. Met een 100 Mbps bedrade netwerkverbinding is deze camera geschikt voor betrouwbare surveillance installaties. De compacte turret design maakt deze camera geschikt voor diverse toepassingen in residentiële en commerciële omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 6935364072292 |
| Vendorcode | VIGI C400HP-4 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
66,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Bitrate | 64 Kbps - 6 Mbps |
| Audio opname | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 92 ° |
| Kijkhoek verticaal | 48 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HTTPS-encryptie | ✓︎ |
| IP-adresfilter | ✓︎ |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 85° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Minimale belichting | 0,1 Lux |
| Pan bereik | 0 - 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Gewicht | 195 gram |
| Hoogte | 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spiegel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 114 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.264, H.265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 30 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6935364072292 |
| Vendorcode | VIGI C400HP-4 |
| Artikelnr | 304059 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯