Je bent nog niet ingelogd
eufy Cam E40 2-Cam Kit (HomeBase S380)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
De eufy Cam E40 2-Cam Kit met HomeBase S380 biedt een complete bewakingsoplossing voor uw woning. Het pakket bevat twee IP-cameras met 2688 x 1520 pixelresolutie voor gedetailleerde beeldkwaliteit. Beide cameras zijn geschikt voor wandmontage en beschikken over nachtvisie voor 24/7 monitoring. Met een framerate van 15 FPS levert het systeem vloeiende beeldweergave. De HomeBase S380 zorgt voor centrale opslag en beheer van alle camerabeelden, waardoor u eenvoudig controle heeft over uw beveiligingssysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eufy |
| Aantal cameras | 2 |
| Video resolutie | 2688 x 1520 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 194644277475 |
| Vendorcode | E8144322 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 13000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 100 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 105 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Gezichtsherkenning, Menselijke detectie, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Type waarschuwingsnotificatie | Snapshot-waarschuwingsbericht |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 2 |
| Field of view (FOV) hoek | 130° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Weerbestendig |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingssensortechnologie | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Werkt met Apple HomeKit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Maximum aperture number | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Werkt met Amazon Alexa | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eMMC capaciteit | 16 GB |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2688 x 1520 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644277475 |
| Vendorcode | E8144322 |
| Artikelnr | 781737 |
| Merk | Eufy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten