Je bent nog niet ingelogd
Reolink RLC-523WA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Reolink RLC-523WA is een compacte IP camera met 1 lens, geschikt voor binnen- en buitenmonitoring. De camera biedt scherpe beeldkwaliteit met een resolutie van 2560 x 1920 pixels en werkt met 20 FPS voor vloeiende videoweergave. Met Wi-Fi en bedrade netwerkconnectie van 100 Mbps beschikt u over flexibele connectiviteitsopties. De camera ondersteunt wandmontage voor eenvoudige installatie en is voorzien van nachtvisie voor monitoring in donker omstandigheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2560 x 1920 pixels |
| Framerate | 20 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
| EAN | 6972489773987 |
| Vendorcode | RLC-523WA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 96 ° |
| Kijkhoek verticaal | 69 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 5 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Automatisch scherpstellen | ✓︎ |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90° |
| Draai-snelheid | 60 °/sec |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 360° |
| Pan snelheid | 150 °/sec |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (ampère) | 2 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Stroomverbruik (typisch) | 24 W |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 201 mm |
| Gewicht | 1800 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Brandpuntbereik | 2.7 - 13.5 mm |
| Maximum aperture number | 3, 3 |
| Minimum aperture number | 1, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 60 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Niveau gebruikerstoegang | Beheerder, Gebruiker |
| Ondersteunde browser | IE, Edge, Chrome, Firefox, Safari |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Maximale afstand | 60 m |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Vooraf ingestelde punten | ✓︎ |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1920 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UDNP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 13,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 20 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6972489773987 |
| Vendorcode | RLC-523WA |
| Artikelnr | 918908 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯