Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C225
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
1x
De TP-Link Tapo C225 is een IP camera die geschikt is voor bewakingsdoeleinden. De camera biedt een video resolutie van 2560 x 1440 pixels en werkt met een framerate van 15 FPS. Het apparaat is voorzien van Wi-Fi connectiviteit voor draadloze installatie en beschikt over nachtvisie functionaliteit voor monitoring in lage lichtomstandigheden. De Tapo C225 kan gebruikt worden als onderdeel van een beveiligingssysteem voor zowel binnen- als buitengebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 4897098688090 |
| Vendorcode | Tapo C225 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal effectieve pixels (H x V) | 2560 x 1440 Pixels |
| Effectieve sensorresolutie | 1440 Pixels |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Type beeldsensor | Starlight |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud, Lokaal |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HTTPS-encryptie | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2-PSK |
| Privacybescherming | ✓︎ |
| Type waarschuwingsnotificatie | Pushmelding, Snapshot-waarschuwingsbericht |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 149° |
| Field of view (FOV) hoek | 360° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 360° |
| Pan snelheid | 120 °/sec |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, RCM, WEEE, EAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Tower |
| Geschikt voor | Binnen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Op afstand bedienbaar | ✓︎ |
| Smartphone ondersteuning op afstand | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 112 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montagesjabloon | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Tapo C225 Camera DC Power Adapter Quick Start Guide Mounting Screws Mounting Template Camera Base |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 940 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal verlichtingen LEDS | 1 |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP, ONVIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type camerasluiter | Elektronisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 8 cm |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Resolutieklasse | QHD |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098688090 |
| Vendorcode | Tapo C225 |
| Artikelnr | 936819 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯