Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C500 Dome
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
7x
De TP-Link Tapo C500 Dome is een compacte IP-camera geschikt voor binnen- en buitengebruik. Met Full HD-resolutie van 1920x1080 pixels levert deze camera scherpe beelden op. De camera beschikt over Wi-Fi-connectiviteit voor draadloze installatie en nachtvisie voor bewaking in donkere omgevingen. Dankzij de dome-vormgeving is plafondmontage mogelijk, wat een discreet uiterlijk oplevert. Met een framerate van 15 FPS is deze camera geschikt voor bewakingsdoeleinden. De Tapo C500 biedt een toegankelijke oplossing voor basisbeveiliging thuis of op kantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 4897098685860 |
| Vendorcode | TAPO C500 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 360 ° |
| Kijkhoek verticaal | 130 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 123.9 mm |
| Diepte | 163.6 mm |
| Gewicht | 280 gram |
| Hoogte | 121.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kanaalbandbreedte | 2400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098685860 |
| Vendorcode | TAPO C500 |
| Artikelnr | 939444 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- 360° allround beveiliging: biedt een gezichtsveld van 360° horizontaal en 130° verticaal, zodat je geen dode hoeken meer hebt
- Persoonsdetectie: intelligente AI identificeert een persoon nauwkeurig en verzendt direct meldingen via de Tapo app.
- 1080P full HD: leg meer details vast om elk bijzonder moment vast te leggen.
- Nachtzicht in kleur: leg 's nachts beelden vast in levendige kleuren, tot een afstand van 30 meter.
- IP65 weerbestendig: Tapo C500 is bestand tegen waterstralen en stof..
- Geluids- en lichtalarm: activeer de geïntegreerde sirene en de spotlamp om ongewenste bezoekers weg te jagen.
- Meerdere installatiemogelijkheden: installeer de camera aan de muur, dakrand of paal. Bewaak de gebieden die voor jou van belang zijn.
- Lokale en cloudopslag: sla al je dierbare momenten op een microSD-kaart (tot 512 GB) op of neem na gebruik van de proefversie een abonnement op de cloudservices van Tapo Care.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten