Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Vigi C440-W 4mm Turret
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De TP-Link Vigi C440-W 4mm Turret is een draadloze IP-camera met 2560x1440 pixelresolutie voor gedetailleerde beeldkwaliteit. Deze camera biedt flexibele installatieoptien met zowel plafond- als wandmontage. Met ingebouwde Wi-Fi en 100 Mbps bedrade netwerkconnectiviteit integreert u deze eenvoudig in uw beveiligingssysteem. De nachtvisiemogelijkheid maakt 24/7 monitoring mogelijk. De 4mm lens biedt een goed evenwicht tussen gezichtsdetails en dekking, ideaal voor diverse surveillancetoepassingen binnen en buiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 4897098683743 |
| Vendorcode | VIGI C440-W(4MM) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 79 ° |
| Kijkhoek verticaal | 43 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 85° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Minimale belichting | 0 Lux |
| Pan bereik | 0 - 360° |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, RCM, BSMI, VCCI, RoHS, NTRA, KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | kubus |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaihoek | 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek diagonaal | 93 ° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.265+, H.264, H.264+, H.265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 150 Mbit/s |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitaal groot dynamisch bereik (DWDR) (panorama-camera) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, Spiegel |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2048 x 1280, 2304 x 1296, 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098683743 |
| Vendorcode | VIGI C440-W(4MM) |
| Artikelnr | 946061 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
4 MP Ultra-High Definition : De VIGI C440 beschikt over 4 MP, meer dan genoeg pixels om ook de meest discrete details vast te leggen.
24 uur volledige kleur : Krijg 24 uur kleurdetails, zelfs in pikdonkere omstandigheden, dankzij de uiterst gevoelige sensor en de meegeleverde spotlight-LED's.
Draadloze verbinding : Eenvoudige en snelle implementatie met Wi-Fi-signalen.
Slimme detectie (bewegingsdetectie, gebiedsinbreuk, grensoverschrijding, videomanipulatie): Ontvang meldingen en bekijk feeds wanneer iemand een grens overschrijdt, een door u ingesteld gebied betreedt of de camera blokkeert.
H.265+ Smart Coding : zonder extra bandbreedte te gebruiken, verzenden uw camera's gecomprimeerde kristalheldere video. Zo bespaart u schijfruimte, verlicht u de netwerkbelasting en verlaagt u de kosten voor bewaking, zonder dat dit ten koste gaat van de beeldkwaliteit.
Remote Monitoring : Beheer uw beveiliging vanuit uw handpalm met de VIGI-app.
24 uur volledige kleur : Krijg 24 uur kleurdetails, zelfs in pikdonkere omstandigheden, dankzij de uiterst gevoelige sensor en de meegeleverde spotlight-LED's.
Draadloze verbinding : Eenvoudige en snelle implementatie met Wi-Fi-signalen.
Slimme detectie (bewegingsdetectie, gebiedsinbreuk, grensoverschrijding, videomanipulatie): Ontvang meldingen en bekijk feeds wanneer iemand een grens overschrijdt, een door u ingesteld gebied betreedt of de camera blokkeert.
H.265+ Smart Coding : zonder extra bandbreedte te gebruiken, verzenden uw camera's gecomprimeerde kristalheldere video. Zo bespaart u schijfruimte, verlicht u de netwerkbelasting en verlaagt u de kosten voor bewaking, zonder dat dit ten koste gaat van de beeldkwaliteit.
Remote Monitoring : Beheer uw beveiliging vanuit uw handpalm met de VIGI-app.
Toon meer
Vergelijkbare producten