Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C325-WB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De TP-Link Tapo C325-WB is een IP camera met 1 cameralens die scherpe beelden levert in 2688 x 1520 pixels bij 20 FPS. De camera is voorzien van Wi-Fi voor draadloze connectiviteit en nachtvisie voor opnamen in donkere omgevingen. Met wandmontage-mogelijkheden kan de camera eenvoudig worden geïnstalleerd op diverse locaties. Dit model biedt een goed evenwicht tussen beeldkwaliteit en functionaliteit voor huishoudelijke en kleine zakelijke beveiligingstoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2688 x 1520 pixels |
| Framerate | 20 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 4897098685426 |
| Vendorcode | TAPO C325WB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,79 mm (1 / 1.79") |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Minimale belichting | 0,0005 Lux |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 0,6 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 9 |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 148.7 mm |
| Diepte | 137.9 mm |
| Hoogte | 90.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 127 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2688 x 1520 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 20 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2688 x 1520 |
| Ondersteunde video-modi | 1512p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098685426 |
| Vendorcode | TAPO C325WB |
| Artikelnr | 948015 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten