Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C510-W Dome
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De TP-Link Tapo C510-W is een compacte dome IP-camera geschikt voor plafondmontage. Met een videoresolutie van 2304 x 1296 pixels en 15 frames per seconde biedt deze camera gedetailleerde beelden. De camera beschikt over Wi-Fi connectiviteit voor eenvoudige installatie en nachtvisie voor surveillance in donkere omgevingen. Het elegante design maakt de Tapo C510-W geschikt voor residentiële en kleine commerciële toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
| EAN | 4895252501575 |
| Vendorcode | TAPO C510W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 360 ° |
| Kijkhoek verticaal | 130 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 130° |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 360° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 123.8 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Vaste focale lengte | 3,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kanaalbandbreedte | 2400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Resolutieklasse | QHD |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2304 x 1296 |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252501575 |
| Vendorcode | TAPO C510W |
| Artikelnr | 948016 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Tapo C510W
Outdoor wifi-beveiligingscamera met draai- en kantelfunctie met 2K resolutie. De Tapo C510W kan zowel binnen als buiten camera gebruikt worden.
Door zijn slimme bewegingsdetectie is het mogelijk om belangrijke gebieden in de gaten kunt houden. De AI identificeert personen en stuurt naar wens een melding. Je kunt ook aangepaste activiteit zones of grenzen instellen zodat je alleen belangrijke waarschuwingen ontvangt.
Sla opgenomen video's op een microSD-kaart (tot 512 GB) op of maak gebruik van de cloudopslagdiensten van Tapo Care.
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯